15 Июл 2019, 11:40

Banda показала серйозні наміри ОLX Доставки

Аби ти завжди був впевнений, що ота штука з Житомира точно приїде, точно до тебе і точно ціла в самісіньку Полтаву, наприклад, Banda та Family Production зняли серію відеороликів для ОLX Доставки. Потрібно було розказати, чому ОLX Доставка — найкращий спосіб укласти безпечну угоду на OLX.

Тож як воно все було. Цієї зими перед Banda постало завдання зробити так, щоб у свідомості людей ОLX Доставка стала звичайнісінькою частиною процесу покупки на OLX. Бо всі ми знаємо, що OLX — це світ чудових знахідок та хвилюючих моментів «оце я урвав!», а переймання з приводу «а раптом надурять» всю цю магію лише псують. Але все, що треба, щоб стати щасливим покупцем OLX – гарантія серйозності. 

Banda згадала вікову мудрість про те, що все пізнається у порівнянні і стала вигадувати всі можливі види серйозної поведінки. Вигадала купу, показала юристам та людям, в яких ще залишилась якась совість, та в результаті залишилося два сюжети. Один, де, щоб купити міксер, люди одружуються, та другий, де заради пилососу понабивали собі татуювання (а це, як ми знаємо, на все життя!). 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео