13 Июл 2021, 17:00

Banda Agency та Reface запускають перший креативний табір

Banda Agency та Reface оголошують прийом заявок на участь у першому креативному таборі, який відбудеться з 15 по 21 вересня на базі відпочинку у Київській області. Подати заявку на участь можна до 1 серпня 23:59 включно. До участі запрошують всіх, хто відчуває себе креативним і має повних 18 років або більше. За підсумками конкурсу з усієї України буде відібрано 50 учасників, які вирушать на осінню зміну до табору.

У таборі впродовж тижня на учасників чекають лекції від команд Banda Agency та Reface, штормінги, рев’ю та презентації справжнім клієнтам. А ще буде річка, вогнище, ранкова зарядка, творчість руками та гучна прощальна вечірка. Головними в таборі стануть співтворчість та команда робота, тому що створювати ідеї разом – цікавіше та ефективніше, ніж наодинці.

ДЛЯ КОГО

Нам не важливо, хто ти, звідки та ким працюєш. Навіть якщо ти нічого не знаєш про рекламу, але відчуваєш в собі силу креативності та бажаєш її розвинути – сміливо відправляй заявку. При відборі заявок, будуть звертати увагу на нестандартність мислення, свіжий погляд та оформлення ідеї.

ЯК ПОТРАПИТИ

Спершу потрібно подати заявку на сайті табору creativetabir.banda.agency, дуже добре зробити тестове завдання та пройти інтерв’ю. Подача платна – 50 гривень. Ця символічна сума буде гарантією мотивації дійти до кінця. Після цього, учасники відбору будуть додані до чат-боту у Telegram, де будуть оголошені результати.

ТАБІР

Все у таборі буде безкоштовним: трансфер з Києва та назад, проживання, триразове харчування (є спеціальне меню для веганів), навчання та розваги. Серед лекторів табору: Єгор Петров (Owner / Creative Director at Banda), Паша Вржещ (Owner / Creative Director at Banda), Діма Швець (CEO та Co-founder Reface), Олесь Петрів (Co-founder і CTO в Reface), Іван Алцибєєв (COO/CPO і Co-founder Reface), Євгенія Дворецька (Team Lead at Banda), Максим Борітко (Creative Director at Banda), Анастасія Бурганова (Senior Copywriter at Banda), Євгеній Велічев (Designer at Banda), Даня Нестеревіч (Designer at Banda), Едик Івакін (Head of HR at Banda), Микита Трегуб (Senior Strategist at Banda) та Андрій Павлов (Digital Producer at Banda). Після завершення навчання деякі учасники зможуть стати частиною команди Banda або Reface.

ЧОМУ

Креативний табір для молоді – це частина освітньої програми Banda Agency, яка має на меті зробити креативність значущою в Україні. Зараз креативна освіта більш надає інформацію, ніж дає можливість створювати разом, чи обмінюватися практичним досвідом. Команди Banda та Reface вірять, що креативність – це сила, яка є у кожної людини, її треба розвивати в команді та в спільній творчості.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео