12 Фев 2008, 10:37

Австрійський медіахолдинг Vorarlberger вийшов на український ринок

Австрійський медіахолдинг Vorarlberger вийшов на український ринок

Австрійський медіахолдинг Vorarlberger вийшов на український ринок безкоштовної преси, придбавши рекламні газети «Супер-Інфо Ужгородське» та «Супер-Інфо Мукачівське» у Закарпатській області. Сума угоди не розголошується.
 
Керівництво холдингу вважає безкоштовні видання у Західній Україні перспективними. «Це наш перший маленький крок в Україну. Якщо проекти будуть успішними, ми плануємо подальше розширення бізнесу в цьому регіоні», — прокоментував угоду керівник проектів Vorarlberger у Східній Європі Йозеф Коґлер.
 
За словами головного редактора «Супер-Інфо» Георгія Фаркаша, переговори про купівлю видань велися з 2006 року, а навесні 2007 року обидва видання були об’єднані в одне обласне.
 
За словами заступника гендиректора «Укрмедіа» Сергія Чуханіна, його компанія планує 2008 року запустити власну безкоштовну газету у Закарпатській області. Обсяги інвестицій у проект безкоштовної газети коливаються між 150 та 500 тисячами доларів, а окупиться він швидше, ніж платні видання. У Данії, Іспанії та Португалії частка безкоштовної преси перевищує частку платної. Усього в Європі 315 видань випускають щодня понад 29 мільйонів безкоштовних примірників. В Україні безкоштовні видання займають від 10% до 24% ринку, обсяг цього сегменту ринку – 8-12 мільйонів доларів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео