29 Май 2020, 15:17

Арт-объект «Маяк инноваций» станет частью light performance ко Дню Киева

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка «Цивілізація бджіл», створена українськими дизайнерами (компанією Magic Innovations). В 2017 році вона зайняла місце на найпрестижнішому Фестивалі Світла в Берліні.

На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть жителям і гостям столиці нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста. Центральним об’єктом light performance стане Маяк Інновацій, стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію – яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

У чому фішка? З настанням темряви світло поступово піднімається вгору вздовж труби. Спочатку запалюються вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно піднімаються вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалюється яскравий промінь довжиною 100 метрів.

“Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн”, — зазначає засновник Magic Innovations Остап Каракай.

Перформанс покликаний за допомогою універсальної мови світла донести думку про те, що в нашій країні та людях закладений величезний творчий потенціал та прагнення створювати. Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі.  

За подією спостерігайте онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook и YouTube.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео