26 Фев 2009, 12:21

АМКУ перевірить обґрунтованість тарифів кабельного ТБ у Дніпропетровську

Територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Дніпропетровській області перевіряє діяльність ТОВ «Фальстап»

АМКУ перевірить обґрунтованість тарифів кабельного ТБ у Дніпропетровську

Територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Дніпропетровській області перевіряє діяльність ТОВ «Фальстап» (торгівельна марка «CDC»), котре з 1 лютого на 30% підвищило тарифи на послуги кабельного телебачення.
 
Як повідомляє ІА «Новый мост», про це на прес-конференції в Дніпропетровській ОДТРК повідомила заступник голови Дніпропетровського обласного відділення АМКУ Вікторія Оніщенко.
 
«Наразі ми не можемо точно сказати, чи є підвищення тарифів економічно обґрунтованим. Якщо за результатами перевірки виявиться, що ТОВ «Фальстап» є монополістом на ринку, ми розглядатимемо факт підвищення як порушення. У деяких випадках це може призвести до втрати ліцензії, однак такі питання вирішують відповідні органи, такі як Національна рада з питань телебачення і радіомовлення», — сказала пані Оніщенко.
 
Голова постійної депутатської комісії облради з питань зв’язку з об’єднаннями громадян та ЗМІ, директор Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова в свою чергу відмітила, що депутати отримали від жителів міста багато скарг, пов’язаних з діяльністю ТОВ «Фальстап». Зокрема у зверненнях громадян вказувалося на той факт, що зараз абоненти змушені платити по 30 гривень за пакет, який включає ті ж канали, що раніше були доступні для прийому через загальні антени на дахах багатоповерхівок. «CDC» контролює близько 80% ринку кабельного телебачення у Дніпропетровську.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео