08 Дек 2008, 14:35

AIESEC провела конференцію «День сталого розвитку — 2008»

25 листопада 2008 р. на базі Львівської Бізнес-школи і Українського Католицького Університету (УКУ) відбулася Всеукраїнська освітня конференція "День сталого розвитку". Ініціатором конференції виступила молодіжна організація AIESEC в Україні

AIESEC провела конференцію «День сталого розвитку — 2008»

25 листопада 2008 р. на базі Львівської Бізнес-школи і Українського Католицького Університету (УКУ) відбулася Всеукраїнська освітня конференція "День сталого розвитку". Ініціатором конференції виступила молодіжна організація AIESEC в Україні.

 

Вступною мовою відкрили конференцію Олександр Загнибіда, віце-президент з розвитку корпоративних відносин AIESEC в Україні, а також Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks. За словами Володимира Воробея, які прозвучали під час його виступу: «Людству необхідно об'єднатися для вирішення проблеми сталого розвитку щонайшвидше, тому що планета може не витримати безвідповідальної людської діяльності людини».

 

Далі кожен з більше ніж 200 учасників конференції отримав можливість безпосередньо поспілкуватися з фахівцями з соціальної відповідальності, прийнявши участь в роботі дискусійної групи. Під час конференції паралельно працювали 5 робочих груп: «Соціальне підприємництво», «Моральне лідерство», «Вища освіта і працевлаштування», «Планування кар'єри і профорієнтація», «Практика впровадження корпоративної соціальної відповідальності».

 

Кожну з груп очолювали експерти, серед яких: Олег Дерев’янко (генеральний директор мережі ресторанів "Козирна Карта"), Катерина Котенко (виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету), Андрій Ковша (менеджер з  корпоративних зв'язків САН ІнБев Україна), Ольга Шевченко (супервайзер з управління талантами САН ІнБев Україна), Антон Арапетян (Львівська Бізнес-школа), Марина Шкуропат (співробітник співтовариства взаємодопомоги «Оселя»). Спільними зусиллями учасників і експертів були розроблені і презентовані плани взаємної співпраці між молоддю і бізнесом по досягненню стійкого розвитку.

 

Олександр Загнибіда ділиться своїми враженнями: «Дана конференція — це певний внесок в суспільство, адже очікуваним результатом після проведення конференції є розробка і запуск соціальних проектів учасниками організації AIESEC в 2009 році».

 

Конференція відбулася завдяки активній участі спонсорів конференції — компаній  "Сандора", Uniliever, САН ІнБев Україна, а також партнерів —  Львівською Бізнес-школи і УКУ, агентства Hoshva PR,  видавництва HRD.

 


Для українського суспільства сталий розвиток – стратегічна мета, адже в 2000 році під час проведення Світового Саміту Тисячоліття Україна разом з іншими 188 країнами підписала Декларацію Тисячоліття ООН. Від імені своїх народів представники країн визначили вісім Цілей розвитку, які згодом сталі відомі як Цілі розвитку тисячоліття (ЦРТ). Україна визначила для себе шість орієнтирів: подолання бідності, забезпечення якісної освіти впродовж життя, поліпшення здоров'я матерів і зменшення дитячої смертності, забезпечення стійкого розвитку навколишнього середовища, обмеження розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДУ і туберкульозу, забезпечення гендерної рівності. За даною Декларацією Україна і інші підписанти повинні досягти ЦРТ до 2015 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео