08 Сен 2008, 10:52

Агенція Starcom змінила керівництво

В агентстві Starcom нова команда менеджерів – директором агентства призначено Енвера Кікаву, медіадиректором – Дарію Кабанову

Агенція Starcom змінила керівництво

Агентство Starcom, яке входить в Publicis Groupe Ukraine висловило подяку своєму керівнику Костянтину Стрюкову, який вирішив продовжити кар’єру на новій ниві. Тепер в агентстві Starcom нова команда менеджерів – директором агентства призначено Енвера Кікаву, медіадиректором – Дарію Кабанову.

 

Енвер Кікава закінчив КНУ ім. Тараса Шевченка. Приєднавшись до Starcom в 2003 році, він пройшов у цій команді всі кар’єрні сходинки медіа-агентства, відтак досконало знає його роботу. За останні п’ять років Енвер обслуговував багатьох ключових клієнтів Starcom – Danone, McDonald’s, Оболонь, Samsung, LG, AVON, GSK та інших. До призначення керівником організації обіймав посаду медіа-директора агентства.

 

Енвер Кікава: «Рекламний ринок України постійно зростає і з кожним роком ті завдання, які постають перед клієнтами та агентствами, стають все більш складними. Ми будемо дотримуватися наміченого курсу розвитку і, відповідно до нашої філософії Smart solutions, пропонувати своїм клієнтам найсучасніші інноваційні рішення та розробки. Для цього в Starcom є все необхідне – знання, досвідчена команда та бажання працювати».

 

Новий медіадиректор Starcom Дарія Кабанова – один з беззмінних лідерів команди та невтомний розробник інноваційних підходів у роботі з клієнтами. Дарія закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія», працює в рекламній галузі дев’ять років, з них сім у Starcom. Попередня посада в агентстві – директор зі стратегічного планування.

 

 

Агентство Starcom почало свою роботу на українському ринку як медіавідділ креативного агентства Leo Burnett у 1998 році. З березня 2000 року працює як незалежне медіаагентство. У 2007 році, маючи оборот близько $65 млн., Starcom посів друге місце в рейтингу медіа-агентств (дані ВРК). Кількість співробітників агентства – 37. Starcom входить в найбільшу в Україні комунікаційну групу Publicis Groupe Ukraine.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео