02 Мар 2009, 13:51

Action Global Communications уклало трирічний контракт з Єврокомісією

Action Global Communications надаватиме комунікаційну підтримку проектам європейської політики добросусідства у 16 країнах-сусідах ЄС

Action Global Communications уклало трирічний контракт з Єврокомісією

Незалежне PR-агентство Action Global Communications, яке спеціалізується на найбільш перспективних ринках, що розвиваються, уклало трирічний контракт з Європейською Комісією. Агентство надаватиме PR-підтримку проектам Європейського інструменту добросусідства та партнерства (ЄІДП) у шістнадцяти країнах. Контракт, загальною вартістю €5,493,500, фінансується програмою міжнародної технічної допомоги Європейської Комісії (EuropeAid Cooperation Office).

«Проект інформаційної та комунікаційної підтримки ЄІДП» спрямований на посилення комунікаційних програм Європейської Комісії та її Делегацій у 16 країнах та територіях, що входять до сфери дії Європейської політики добросусідства. Метою проекту, який розраховано на 3 роки, є покращення інформованості про діяльність Єврокомісії у рамках цієї політики.

Європейська політика добросусідства – це один з найновіших напрямків міжнародної політики ЄС, метою якого є зближення ЄС та його сусідів для взаємовигоди та здійснення спільних інтересів. В рамках цієї політики Європейський Союз підтримує політичні та економічні реформи як засіб укріплення миру, стабільності та економічного добробуту в регіоні. До сфери дії Європейської політики добросусідства входять Алжир, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Марокко, окуповані Палестинські Території, Сирія, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Україна та Росія.

«Проект інформаційної та комунікаційної підтримки ЄІДП» буде продовженням проекту «Інформаційний Центр Euromed», який також був реалізований компанією Action у 2005-2009 роках. Його завданням було покращення обізнаності про проекти, фінансовані в рамках Європейсько-Середземноморського партнерства (Барселонський процес).

До реалізації «Проекту інформаційної та комунікаційної підтримки ЄІДП» залучено шість провідних фахівців з досвідом в журналістиці та PR, які працюватимуть у штаб-квартирі Action Global Communications на Кіпрі та брюссельському офісі компанії.

«Ми надзвичайно раді, що виграли цей тендер, особливо після трьох років напруженої роботи для Європейської Комісії під час проекту «Інформаційний Центр Euromed», — зазначає Тоні Хрістодулу, засновник та голова правління компанії Action

«Спільно з нашими партнерами з консорціуму та агенціями Action Global Communications в 16 країнах ЄІДП ми плануємо розробити та провести кампанію, що складатиметься з багатьох нестандартних проектів та послуг для Делегацій Єврокомісії. Вигідне розташування нашої штаб-квартири та взаємодія з нашими місцевими офісами буде сприяти створенню високоефективного комунікаційного продукту», — вважає Хрістодулу .

Расскажите друзьям про новость

Новое видео