18 Сен 2019, 10:35

27 вересня відбудеться щорічна конференція Dynamics Day’19

Dynamics Day – це платформа, що формує спільноту цифрових бізнес-трансформаторів. На заході будуть присутні лідери галузей рітейлу, дистрибуції, виробництва, FMCG, освіти та паливно-енергетичного комплексу, що вже вийшли на шлях технологічних змін.

Головною метою конференції від SMART business є обмін досвідом, тому кожен виступ – це історія успіху конкретної компанії. Спікери розкажуть, як відбувались цифрові зміни, з якими перешкодами вони зіштовхнулись та які уроки засвоїли.

  • Метінвест, Укренерго, МАУ, Vodafone, Ліга поділяться досвідом впровадження інтелектуальних ERP-систем та розкажуть, як компанії з тисячним штатом наважитись на глобальні зміни.
  • АТБ, Citrus, Біосфера, Червоний маркет, Гулівер говоритимуть про те, як залучення штучного інтелекту покращує клієнтський досвід, чому лояльність – це не завжди історія про знижки, та чому вже через 5 років чат-боти стануть незамінними помічниками при консультуванні клієнтів.
  • Представники Міністерства освіта та науки України, Юрії Фарм та КМДШ говоритимуть про питання діджиталізації робочого місця та про те, які наслідки це має для головного ресурсу компаній – для людей.

 

Зареєструватись на захід можна на сайті 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео