26 Дек 2019, 08:00

26 грудня Glovo доставлятиме добро

26 грудня Glovo запустив благодійну кампанію. У цей день частина грошей з кожної доставки піде на потреби благодійних організацій. Акція буде діяти у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

26 грудня Glovo також знижує ціну на доставку страв з вибраних закладів: у Києві – до 20 грн, у Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові, – до 10 грн, а різницю сплачує самостійно та переказує на благодійність. Тобто кожне ваше замовлення – це переказані 20 грн у благодійні організації: БФ «Корпорація монстрів» у м. Одесі, Харківський обласний БФ «Соціальна служба допомоги», «БФ «Допомагаємо ділом» у м. Дніпрі, Всеукраїнський фонд «Територія добра» у м. Києві, Мальтійську службу допомоги у м. Львові. Акція поширюється на бабли «Ресторани» та «Випічка і десерти».  

Генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський коментує: «За рік роботи в Україні Glovo запустився у 13 містах, став найпопулярнішим додатком за кількістю завантажень та найбільшою платформою за кількістю підключених кур’єрів. Нам приємно усвідомлювати, що завдяки нашим розмірам і ресурсу ми можемо створювати для користувачів сервісу можливість долучитися до благодійної ініціативи. Адже кожен маленький вчинок може привести до великого результату». 

Зробити своє добре замовлення можна у додатках Glovo в App Store чи Google Play. В баблах «Ресторани», «Випічка і десерти» – інформація про те, що саме можна замовити за допомогою сервісу. Glovo обіцяє розповісти про результати благодійного дня 27 грудня. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео

Добро пожаловать на новый mmr.ua. Сайт работает в тестовом режиме.
Hello. Add your message here.