14 Май 2021, 11:57

148 000 замовлень в онлайн-магазині: перша річниця IKEA в Україні

Сьогодні ІКЕА святкує першу річницю діяльності в Україні. 14 травня 2020 року компанія розпочала діяльність на ринку країни, запустивши онлайн-магазин, а вже 1 лютого 2021 року відкрила двері свого першого фізичного магазину міського формату у Києві. Наразі ІКЕА пропонує українцям близько 5 000 товарів та рішень для дому в усіх категоріях та стилях свого асортименту. 

За рік діяльності компанія обробила понад 148 000 замовлень в онлайн-магазині та понад 8 000 – безпосередньо у фізичному магазині в Києві. Станом на кінець квітня 2021 року понад 2 528 000 українців відвідали вебсайт IKEA в Україні. Крім того, понад 397 000 покупців (що майже дорівнює кількості населення Вінниці) відвідали міський магазин ІКЕА у столиці впродовж перших місяців з моменту його відкриття в Blockbuster Mall у лютому.

«Хочу наголосити на тому, що український ринок є дуже важливим для IKEA, і ми прагнемо розширювати на ньому свою діяльність. Ми продовжуємо зростати та завойовувати довіру українців. Приємно спостерігати, що тисячі покупців надають перевагу нашим товарам, які надихають українців на покращення свого домашнього простору. ІКЕА прагне розвивати свою діяльність в Україні, пропонуючи широкий асортимент функціональних товарів з привабливим дизайном і цінами для якомога більшої кількості українців», — зазначив Флоріан Меллє, керівник IKEA в Україні. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео