13 Июн 2007, 11:34

«1+1» прощається з ток-шоу

«1+1» прощається з ток-шоу

Вихід програм «Епіцентр», «Я так думаю» та «Чорним по білому» на каналі «1+1» призупинено, а їх ведучі пішли у відпустку до кінця літа. Проте поки що невідомо, чи будуть ці проекти відновлені в новому сезоні. За інформацією «ТК», вони можуть зазнати серйозного переформатування, або ж їх ведучим запропонують інші проекти; у сітці мовлення на вересень ці ток-шоу поки що не стоять.

Тим часом, як стало відомо «ТК», керівництво каналу розглядає можливість запуску нового суспільно-політичного ток-шоу у «передвиборному» форматі, якщо цього вимагатиме політична ситуація в країні, ще до початку осені. 

Прес-служба каналу не володіє інформацією щодо припинення або відновлення виходу «Епіцентра», «Я так думаю» і «Чорним по білому» в новому сезоні, але наголошує, що літня «відпустка» ток-шоу – звична практика для «1+1». Генеральний директор «1+1» Юрій Морозов, на жаль, принципово відмовляється спілкуватися з журналістами «Телекритики». 

«ТК» принагідно нагадує панові Морозову та іншим телеменеджерам, що послідовна відмова від коментарів навряд чи може сприяти поширенню достовірної інформації та об’єктивному висвітленню діяльності їхніх каналів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео