18 Авг 2020, 12:19

10 підприємниць поїдуть у бізнес-тур до Кремнієвої долини

Громадська організація підтримки вітчизняного бізнесу Ukrainian Hub оголошує про старт навчальної програми для засновниць та менеджерів технологічних бізнесів Female Leadership Program.

Мета проєкту — підтримка жіночого інноваційного підприємництва. На практичних заняттях обрані учасниці навчатимуться актуальним навичкам ведення бізнесу із залученням міжнародної експертизи. Участь безкоштовна. Прийом заявок триватиме до 17 вересня 2020 року.

female leadership program

Навчання складатиметься з двох частин:

  1. Бізнес-кемп (з 12 по 15 жовтня) для 50 українок
  2. Буткемп (16-17 жовтня) за програмою американського фонду CRDF Global у Києві. *
    На переможниць фінального пітч-змагання чекає тижневий бізнес-тур до США, у який входитиме тренінг-інтенсив у Кремнієвій долині. **

Бізнес-кемп у Києві

Протягом перших чотирьох днів учасниці відвідуватимуть лекції та майстер-класи від провідних українських та міжнародних експертів у сфері менеджменту, маркетингу, фінансів, продажів, комунікацій та залучення інвестицій.

Навчання завершиться дводенним буткемпом, на якому Фонд цивільних досліджень та розвитку (CRDF Global) проведе тренінг, присвячений поведінці жінок у бізнесі. Експерти американської організації вчитимуть вмінню презентувати себе, вести переговори з інвесторами, стратегіям розвитку бізнесу та виходу на іноземний ринок.

Наприкінці відбудеться фінальний пітч-конкурс, на якому спеціальна комісія визначить до 10 переможниць. Вони отримають тревел-гранти від CRDF Global та Concord Bank та продовжать навчання у США.

Бізнес-тур до США

Українки проведуть тиждень в серці Кремнієвої долини — унікальному навчально-житловому комплексі в Менло-Парк. Під час інтенсиву учасниці отримають знання з просування бізнесу, ознайомляться з новітніми інноваційними інструментами, вивчать реальні бізнес-кейси та успішні стратегії, а також навчаться лідерських навичок.

Вимоги до апліканток

Учасниці будуть відібрані за результатами конкурсного добору. Ось головні критерії:

  • бути власницею та/або засновницею (співзасновницею) технологічного бізнесу (топ-менеджером);
  • вести активну діяльність (не менше року);
  • мати оригінальну ідею бізнесу;
  • володіти мотивацією до особистісного та професійного розвитку.

«За даними DOU, частка жінок в українському ІТ зростає і наразі складає вже 25%. Для порівняння 5 років тому цей показник становив трохи більше 14%, — говорить Олеся Мальована, Голова правління Ukrainian Hub. — І дедалі частіше ми бачимо дівчат серед засновниць стартапів або ж на вищих керівних ланках. Так, в червні цього року, в рамках міжнародної ініціативи для жінок WISE24, участь взяли участь 20 українок. 6 з них презентували свої проєкти у фіналі тисячі інвесторів зі всього світу. Ми рухаємось у правильному напрямку та все одно потребуємо підтримки. Саме тому, важливо, аби про такі програми дізнавалося якомога більше дівчат».

Програма ініційована Українсько-Американською Координаційною Радою у партнерстві з CRDF Global за підтримки компанії Innovecs.

Докладніше про програму можна дізнатися на сайті ukrainianhub.org.

* У разі введення обмежень на подорожі та/або проведення масових заходів у зв’язку з небезпекою поширення Covid-19, навчальні процеси відбудуться в онлайн-форматі.
** Дати проведення бізнес-туру плануються на початок 2021 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео