22 Янв 2021, 14:35

1+1 media пояснила свою позицію щодо заблокованого каналу Geek Journal

У відповідь на заяву автора YouTube-каналу Geek Journal щодо упередженості Групи 1+1 media у блокуванні інтернет-контенту, 1+1 media випустила власну заяву, в якій відмитила, що виступає за захист авторського права та боротьбу з незаконним використанням контенту медіахолдингу на усіх майданчиках. Регулярно, за допомогою власної розробки – SUDUM, – група виявляє та блокує піратський контент в інтернеті, у тому числі на відеохостингу YouTube.

Як зазначає 1+1 media, використання контенту групи, як і інших медіагруп, оглядачами чи блогерами в інтернеті, дозволено лише за попередніх домовленостей з правовласниками. Будь-яке копіювання, трансляція чи поширення контенту без такого дозволу є незаконним і розцінюється як піратство. Принцип fair use, на який посилається автор вищезгаданого каналу, не можна застосувати до каналів з монетизацією та, зокрема, до заблокованих відео, оскільки вони містять рекламну інтеграцію.

У випадку з Geek Journal, компанія не отримувала жодних повідомлень чи запитів щодо використання власного контенту. У тому числі після першої скарги, яка була надіслана восени минулого року.

Група 1+1 media зазначила, що відкрита до діалогу з авторами каналу Geek Journal та запрошує команду на зустріч з метою ознайомлення з правилами щодо використання авторського контенту на YouTube та обговорення ситуації, що склалася.

Нагадаємо, 28 січня YouTube заблокує український канал GeekJournal, на якому українець під псевдонімом Тайлер Андерсон робить огляди популярних кіно і програм, через скарги від «1+1». У відповідь в Twitter популярним став хештег #saveGeekJournal, який закликає підтримати Тайлера.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео