В Чернівцях продають газету за 2 жовтня 1928 року
«Мірилом культурности, сили й життєздатности кожного народу – це друковане слово: книжка й преса. Преса не тільки важливий культурний чинник, але й також могутній засіб боротьби й оборони», — такі рядки тодішньої передовиці.
Шеф-редактор газети «Час» Петро Кобевко зазначив ІМІ, що друковане видання пережило багато на своєму віку. В 1928-1940 роках газета «Час» була єдина україномовна щоденна газета, яка виходила в окупованій Румунією Буковині (тиражем в три тисячі примірників). В період Голодомору 32-33 років вона чи не єдина висвітлювала страшні події з Великої України (як тоді писали в часописі, — Авт.). В 1940 році радянська влада закрила видання. За 50 років (23 серпня 1990 року) газету «Час» журналістськими силами — було відновлено. З того часу, як і раніше, вона зайняла активну проукраїнську позицію та відстоює її понині. У цій газеті публікувалося чимало знаних людей як в Україні, так і в світі. Зокрема, це і відомі політологи Сергій Грабовський, Кость Бондаренко, Ігор Буркут, а також відомий за межами України письменник Василь Кожелянко.
«Як опозиційна газета, ми зазнавали значних гонінь, починаючи з 1990 року, — зауважує пан Петро. – Це і судові позови проти газети (а їх більше 50-ти, — Авт.), і створення газети-клона «Час-2000», і тиск з боку місцевої влади. Однак ми ніколи не відступали від наших принципів, і плануємо такими ж залишатися. Ми виживали, незважаючи ні на що. В планах – поступ газети «Час»: збільшення об’єму, нарощування тиражів та розширення кола читачів».