18 Июл 2007, 07:00

Зустріч Кондратюка з генеральним продюсером «Інтеру» не привела до вирішення конфлікту навколо «Караоке на майдані»

Зустріч Кондратюка з генеральним продюсером «Інтеру» не привела до вирішення конфлікту навколо «Караоке на майдані»

Зустріч Ігоря Кондратюка з генеральним продюсером каналу «Інтер» Ганною Безлюдною та  головою Правління Сергієм Созановським не привела до вирішення конфлікту навколо програми «Караоке на майдані». У коментарях «ТК» Ігор Кондратюк повідомив, що має намір розірвати стосунки з «Інтером».

«Я провів зустріч із Созановським та Безлюдною, і мене не буде на каналі «Інтер», але я ще не знаю, з якого часу, і де я буду, — каже пан Кондратюк. – Я перепрошую глядачів каналу «Інтер» за те, що через помилки менеджменту «Інтера» програма «Караоке на майдані» вийшла у повторі, і їхні сподівання не були задоволені». За його словами, програма виходитиме до кінця липня. 

Поки що пан Кондратюк утримується від докладніших коментарів, пообіцявши дати розгорнуте пояснення ситуації згодом. На запитання, чи пояснили йому причини виходу «Караоке» у повторі, продюсер і ведучий програми відповів: «Ми з Безлюдною та її командою по-різному сприймаємо телебачення». 

Прес-служба каналу «Інтер» 16 липня відмовилась коментувати конфлікт між керівництвом каналу та Ігорем Кондратюком. «ТК» сподівається, що «Інтер» змінить своє рішення і надасть офіційний коментар.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео