02 Дек 2021, 11:15

Завдяки Airbnb можна пожити у будинку МакКалістерів з фільму «Один вдома»

Різдвяні свята можуть бути ще яскравішими, оскільки Airbnb здає в оренду будинок МакКалістерів із фільму «Один вдома».

Виглядаючи майже так само, як у хітовому святковому фільмі 1990 року, будинок у місті Віннетка, штат Іллінойс, прикрашений червоно-зеленим кольором, включаючи знайомі елементи, такі як їдальня при свічках, де можна насолодитися розкішною вечерею.

Звичайно, над сходами також висять балони з фарбою. І, добре це чи погано, домашній тарантул також буде там, бо без нього це був би не «замок» МакКалістера.

«Хазяїном» будинку, схоже, є Базз, старший брат Кевіна, який стверджує, що гості зможуть жити за правилами Кевіна протягом свого омріяного перебування в цьому будинку, а це, на жаль, тільки один день.

Можна не соромитися їсти шкідливу їжу, дивитися що-небудь по телевізору, позичати татові засоби після гоління та вибирати власну пригоду. Базз тільки просить триматись подалі від його кімнати.

Цікаво, що проживання не буде коштувати вам більше, ніж 34 долари США. Однак це лише на одну ніч, і, можливо, це буде досить запекла боротьба, коли бронювання відкриється 7 грудня, щоб стати щасливим переможцем. І доведеться пробиратися туди самостійно, якщо не знаходитись в цьому районі.

Цей ексклюзивний досвід Airbnb з’явився після виходу Home Sweet Home Alone, найновішої частини франшизи «Один удома», випущеної минулого місяця.

На згадку про перше перебування в будинку МакКалістерів, Airbnb зробить пожертвування дитячій лікарні La Rabida в Чикаго, яка призначена для пацієнтів з обмеженими можливостями та хронічними захворюваннями.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео