Яким був 2021: ЦВК та FFFACE.ME створили віртуальний бюлетень
24 Дек 2021, 16:35

Яким був 2021: ЦВК та FFFACE.ME створили віртуальний бюлетень

Центральна виборча комісія та студія FFFACE.ME створили віртуальний бюлетень для українців. Пропонують проголосувати, яким був 2021 рік.

В інстаграм-фільтрі можна обрати 1 із кількох варіантів та поділитись підсумками року з друзями.

В рамках проєкту ЦВК оголошує конкурс. Для цього достатньо опублікувати stories з фільтром та позначити аккаунт ЦВК (@cvk.gov.ua). Так користувачі автоматично стають учасниками розіграшу.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

31 грудня Центральна виборча комісія опублікує результати “голосування” українців у соцмережах та визначить 1 переможця, який отримає мерч держоргану.

Передноворічний період — це коли всі вже втомились приймати важливі рішення, хочуть просто видихнути і…підбити підсумки. Тому виборці роблять свій вибір року, а ми, ЦВК, те, що вміємо найкраще — все це підрахуємо і встановимо результати
Іванна Стець
комунікаційниця ЦВК

Центральна виборча комісія хоче розвивати культуру вибору. Ідеться не лише про необхідність ходити на дільниці. Для цього вона постійно у пошуках різних інструментів, щоб говорити про важливі речі з різною аудиторією. Напередодні Нового року українцям пропонується зробити хай жартівливий, але вибір — яким був їх рік.

Як користуватись:

  1. Відкривайте  фільтр «Голосування за 2021»: Facebook, Instagram
  2. Позначайте офіційні сторінки ЦВК: Facebook, Instagram
  3. Публікуйте свої підсумки-2021

Фільтр розроблено за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) та британської допомоги від уряду Великої Британії (UK Aid).

Расскажите друзьям про новость