05 Авг 2019, 07:53

WOG CAFE презентує 15 нових напоїв

Серед новинок – холодні та гарячі кавові напої, 5 чудових смаків чаю у форматі T-cup та чай MATCHA, а також холодні та молочні коктейлі.  Для кавоманів, які шукають нові літні смаки, компанія пропонує холодні кавові напої BUMBLE та COLD BREW. 

Також у WOG CAFE можна спробувати нові гарячі кавові напої. Серед таких – міцний напій на основі  подвійного еспресо та води FLAT BLACK. А також «Лате Маракуйя» – молочний кавовий напій з яскравим смаком тропічного фрукту маракуйя, – який представлений в WOG CAFE поза межами АЗК.  

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Ми намагаємося задовольнити всі уподобання наших клієнтів та радувати їх новими незвичайними смаками, – говорить бренд-бариста WOG Катерина Кича. – Нині меню WOG CAFE поповнилося неймовірними та незвичними напоями. Тому, якщо звичайні кава та чай вже трохи набридли, пропонуємо вам скуштувати наші новинки. Впевнені, що споживачі оцінять як смак, так і якість наших напоїв».  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео