31 Июл 2007, 14:39

Всеукраїнські збори редакторів комунальних та державних ЗМІ відбудуться після позачергових виборів

Всеукраїнські збори редакторів комунальних та державних засобів масової інформації відбудуться в листопаді – грудні 2007 року. Головною темою зборів буде визначення позицій преси щодо роздержавлення. Також на порядок денний планується винести питання про створення Асоціації редакторів регіональної преси, котра б відстежувала, як відбувається процес реформування на місцях.  

Під час зборів будуть працювати чотири секції: механізм взаємовідносин влади і ЗМІ, поліграфія та друковані ЗМІ, реклама в друкованих ЗМІ, Інтернет та інформагентства друкованих ЗМІ. Планується, що обговорення кожного питання відбудеться заздалегідь. Для цього в Києві буде зібрана ініціативна група. Вона допоможе розробити проекти резолюцій, які потім об’єднають в єдину заяву. 

Також планується підготувати інформаційні стенди, на яких будуть репрезентовані комунальні видання кожної області. Це допоможе фахівцям дати оцінку зовнішньому вигляді та внутрішньому наповненню регіональної преси, а представники рекламних агенцій зможуть оцінити їх привабливість для подальшої взаємовигідної роботи.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео