05 Окт 2020, 12:56

#вліпизасебе зняли новий маніфест, щоб покликати молодь на голосування

Креативне агентство ANGRY та соціальна ініціатива #вліпизасебе випустили маніфест BAYDUZHE, який закликає молодь проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня.

Метою кампанії було не тільки показати голосування таким, яким раніше його ніхто не бачив — модним і сучасним, — а й зробити це актуальною для молоді візуальною мовою. Героями маніфесту стали київські, львівські, харківські й одеські блогери, музиканти, діджеї, продюсери, хореографи, художники, фотографи та стилісти. Трек створив київський саунд-продюсер Koloah і музикант OTOY.

«Молодь скаржиться на низьке представництво своїх інтересів у політиці й не довіряє політичним партіям та інститутам державної влади в Україні. Лише 7% вважають, що молоді люди, швидше за все, будуть добре або дуже добре представлені в українській політиці. Водночас вони не готові ні займатися політичною діяльністю, ні навіть цікавитися політичними подіями», — коментує проблему Світлана Колодій, координаторка ініціативи #вліпизасебе.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Головний слоган маніфесту: «Байдуже хто ти, якщо тобі не байдуже».
На відео різні за зовнішністю, професією, стилем життя та сексуальною орієнтацією молоді люди об’єднуються заради однієї цілі — заявити про свій голос, адже неважливих голосів не буває.

Ініціатива не має на меті просунути окрему партію або кандидата. Мета кампанії — мотивувати молодь бути свідомою й активною у питаннях власного майбутнього.

«Зазвичай реклама перед голосуванням говорить про те, що людині треба зробити, а не про саму людину. Ми змістили акценти й замінили звичне „Від вас залежить майбутнє країни. Проголосуйте за неї“ на „Ви маєте право бути такими, якими вам хочеться. Проголосуйте за себе“. Для нас було важливо показати „справжніх людей“. Не недосяжних із телевізора, а тих, з ким кожен може зустрітися й поговорити: на вечірці, у перукарні, у кав’ярні. Водночас ми не хотіли брати акторів — кожен, хто знімався в маніфесті, знімався там не за гонорар, а за переконання», — прокоментував Сергій Малик, креативний директор ANGRY.

Маніфест наголошує на тому, що не важливо, звідки ти, який у тебе стиль, робота або освіта, ти — громадянин своєї країни і повинен брати відповідальність за те, у яких умовах будеш жити.

«Це питання поваги до самого себе. Ми наразі перебуваємо у дуже перемінному періоді для світу, нашої країни зокрема. Сподіватися на те, що наш батько чи бабуся з дідусем виберуть за нас краще майбутнє або ж це зроблять наші сусіди — дуже марно. Ми ж не посилаємо до зубного наших знайомих, коли зуб болить у нас. (…) Я вважаю себе активним громадянином, людиною усвідомленою і здатною приймати зважені тверезі рішення. Місце, де я живу, напряму пов’язане зі мною у щоденній взаємодії, тому бажано мати повагу і хоча б раз на декілька років приділити годину-дві свого часу заради інвестиції у своє ж майбутнє», — прокоментував свою позицію співавтор треку, київський музикант OTOY.

Нагадаємо, раніше вліпизасебе та креативне агентство ANGRY створили два 6-тисекундних ролики та серію плакатів, щоб закликати молодь проголосувати на місцевих виборах.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID і здійснюється Pact Ukraine.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео