24 Июн 2020, 10:44

Visa проведе онлайн-конференцію Visa Cashless Talks: #ПідтримайСвоїх

Компанія Visa розпочала нову глобальну кампанію #ПідтримайСвоїх (#WhereYouShopMatters), мета якої – сприяти розвитку підприємництва та заохочувати споживачів підтримувати малий і середній бізнес. Одночасно із запуском нової онлайн-платформи підтримки малого бізнесу Visa оприлюднила результати опитування COVID-19 CEMEA Impact Tracker із останніми даними про вплив пандемії на купівельний досвід та підприємницьку діяльність в Україні.

У вівторок, 30 червня 2020 року, в рамках першої хвилі кампанії #WhereYouShopMatters в Україні, відбудеться відкрита онлайн-конференція Visa Cashless Talks: #ПідтримайСвоїх.

Під час чотирьох панельних дискусій учасники події обговорять поточні виклики і можливості для малого й середнього бізнесу в умовах пандемії. 

У відкритому онлайн-заході візьмуть участь власники бізнесу, представники банків і фінтех сфери, аналітики споживчих ринків та e-commerce, розробники VR/AR платформ, експерти зі свідомого та екологічного споживання, а також гравці сектору креативних індустрій. 

Серед спікерів та учасників події: Євгенія Аратовська, засновниця ініціативи «Україна без сміття»; Юлія Белінська, засновниця/головний редактор Retailers.ua; Дмитро Деркач, засновник, Planeta Kino & Pumpidup; Анна Завертайло, співзасновник, Honey; Денис Іванов, засновник, продюсер, ArtHouseTraffic; Святослав Комаха, СЕО, Portmone; Лідія Кулиба, керівник досліджень у галузі фінансів і роздрібної торгівлі CBR; Євген Лісняк, керівник стратегічних партнерств в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи, Visa; Анна Луковкіна, засновниця, Всі.Свої; Олеся Островська, генеральний директор, Мистецький Арсенал; Віра Платонова, старший віце-президент і директорка регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи; Єгор Петров, співзасновник, Banda Agency; Кирило Покутний, співзасновник Sensorama Lab;  Ігор Тарнопольський, генеральний директор, засновник, Enjoy Records; Володимир Ташаєв, бренд-шеф, ресторанно-готельна група First Line Group; Дмитро Федченко, засновник, Drommel; Світлана Чирва, регіональний менеджер Visa в Україні, Білорусі та Молдові, та інші.

Модератори дискусії: Ростислав Дюк, голова Асоціації фінтех та інноваційних компаній України; Денис Казван; старший директор, голова корпоративних комунікацій в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи, Visa та Валерія Чачибая, керуючий партнер, Радіо Аристократи. 

По завершенні онлайн-конференції за підтримки Радіо Аристократи відбудеться онлайн-стрім експериментального діджей-сету на трьох вінілових програвачах DJ Fun2mass, що представить музику українських продюсерів та лейблів.


Онлайн-трансляція конференції буде доступною з 13.00 до 19.20 на сайті Visa в розділі платформа підтримки малого бізнесу від Visa, а також на сторінці Visa у Facebook. Подія проводитиметься на безкоштовній основі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео