01 Фев 2021, 10:55

Віртуальний Ланцюг Соборності. Як об’єднати більше 40 000 українців по всьому світу

Агенція CF.Digital та бренд КOZAЦЬКА РАDA у День Соборності України змогли об’єднати більше 40 000 тисяч українців зі всього світу.  

Цього року через карантинні обмеження українці не змогли  взятися за руки в живому ланцюзі на День Соборності. Натомість об’єдналися віртуально і головне у безпечному форматі. 

Акція тривала два дні, розпочалась 21 січня у 31 річницю «Української Хвилі» – першого живого Ланцюга Соборності. Міста та країни об’єднувались аватарками учасників, які по принципу живого ланцюга розміщувались на детальній супутниковій карті. Маршрут довжиною 1058 кілометрів був спланований так, щоб п’ять разів перетнути Дніпро. Він символічно об’єднав Україну в тих місцях, де активісти щороку створювали живі ланцюги – на мосту Патона у Києві, на мостах у Дніпрі та Запоріжжі. 

«У День Соборності хотілося вперше за багато років не сумувати за Кримом. А показати верховенство ідеї над грубою силою. Знайти спосіб перетнути чужий кордон на своїй землі без дозволу. І зробити це не у традиційний для Дня Соборності спосіб – у живому ланцюзі. Гадаю, що у нас це вийшло», – креатор Андрій Клименко

Результати кампанії виявилися неочікуваними навіть для самих організаторів. Адже віртуальний Ланцюг Соборності став по-справжньому вірусною акцією. Кожні 3 секунди до Ланцюга приєднувався новий учасник. Новину підхопили ЗМІ та пабліки у соціальних мережах. Учасники запускали власні флешмоби зі скрінами  свого місцезнаходження на карті. 

Загалом у Ланцюзі взяли участь 40 573 учасники з більше ніж 100 країн світу: від Польщі та США до Люксембургу і Танзанії, а ще понад 1000 населених пунктів України. Про Ланцюг Соборності згадали понад 40 національних та регіональних видань, більше 10 загальнонаціональних та регіональних телеканалів, а саме 1+1, ICTV, UA Перший, 5 канал, Прямий, СТБ, 24 канал, кримськотатарський канал ATR та інші. А у соцмережах акція отримала десятки тисяч реакцій. 

Ірина Муштіна, директор CF.Digital:

«Це по-справжньому зворушливий і важливий проєкт, у якому ми не мали жодного права на похибку. І тепер, коли можна спокійно видихнути, хочеться просто подякувати. 

Своїй команді — за те, що були на зв’язку 24/7 і наполегливо працювали над найменшими дрібницями. Бренду КOZAЦЬКА РАDA, за те, що наважились на такий сміливий вчинок. Ви справді неймовірно мужній бренд! 

І звісно, усім учасникам, особливо кримчанам, які писали зворушливі до сліз повідомлення про те, що отримали можливість відчути себе вдома. Ми пам’ятаємо про вас і сподіваємось незабаром взятися за руки по тому ж маршруту, але не у віртуальному, а живому Ланцюзі Соборності».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео