05 Авг 2008, 08:34

Відкрито перший інформаційний центр «Євро-2012»

Львів став першим містом, де відкрили інформаційний центр «Євро-2012». Його було відкрито на базі Львівського регіонального прес-центру «Укрінформу» та Львівського прес-клубу

Відкрито перший інформаційний центр «Євро-2012»

Львів став першим містом, де відкрили інформаційний центр «Євро-2012». Його було відкрито на базі Львівського регіонального прес-центру «Укрінформу» та Львівського прес-клубу.

 

Про відкриття центру 4 серпня повідомив на прес-конференції віце-прем’єр міністр України Іван Васюник.

Іван Васюник подякував усім, хто є причетним до відкриття такого центру у Львові. Адже, за його словами, для відкриття цього центру у Львові було проведено дуже велику роботу і, до речі, «на рівні відданості самому проекту, з вкладанням душі і зусиль». «Це є дуже хороший приклад для інших міст і для усіх державних службовців, які залучені до підготовки до «Євро-2012», – сказав він.

 

Іван Васюник повідомив, що у вересні 2008 року буде відкрито загальнонаціональний інформаційний центр «Євро-2012» у Києві.

 

За словами керівника інформаційного центру «Євро-2012» у Львові Ольги Шостак, метою центру буде зібрання усієї інформації про хід підготовки Львова до Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. «До нас буде стікатися вся інформація про підготовку Львова до «Євро-2012». За бажанням журналістів, ми організовуватимемо коментарі з фахівцями», – зауважила Ольга Шостак.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео