03 Окт 2008, 08:47

Видавець «Газети по-українськи» запускає україномовний тижневик «Країна»

ТОВ «Видавнича група «Нова інформація», яке видає«Газету по-українськи», готує до запуску нове видання. За інформацією «Телекритики», це буде україномовний тижневик «загального інтересу»

Видавець «Газети по-українськи» запускає україномовний тижневик «Країна»

ТОВ «Видавнича група «Нова інформація», яке видає«Газету по-українськи», готує до запуску нове видання. За інформацією «Телекритики», це буде україномовний тижневик «загального інтересу», орієнтований на інтелектуального читача. Називатиметься він «Країна». Перший номер заплановано до випуску на кінець жовтня – початок листопада.
 
У видавництві розповідати про новий журнал відмовилися. Головний редактор «Газети по-українськи» Володимир Рубан інформацію про вихід видання не спростував, але заявив, що до моменту виходу першого номера коментарів не буде.
 
Зазначимо, що в тому тематичному сегменті, у якому має вийти «Країна», вже існує два україномовних видання — «Український тиждень» та «Главред», а ще одне – «Новинар» — нещодавно було закрито. Проте головний редактор «Українського тижня» Роман Кульчинський стверджує, що, на його думку, журнали конкурувати не будуть: «Ніхто не знає, скільки україномовних видань загального інтересу потрібно читачеві, але навряд чи одне… Тому ми не думаємо, що вони заберуть у нас аудиторію».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео