19 Мар 2008, 09:03

Верховна Рада розгляне відставку трех членів Нацради

Верховна Рада розгляне відставку трех членів Нацради

На порядку денному засідання Верховної Ради 20 березня стоять питання про відставку членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Віктора Понеділка та Тетяни Лебедєвої (у зв’язку із завершенням 5-річного терміну повноважень).
 
Також Верховна Рада має розглянути питання про відставку голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Едуарда Прутніка та призначення на його місце теперішнього першого заступника голови Нацради Ігоря Куруса. Про це повідомила «Телекритику» народний депутат України Олена Бондаренко.
 
Нагадаємо, повноваження члена Нацради Віктора Понеділка закінчились 12 липня 2007 року, Тетяни Лебедєвої – 21 лютого 2008 року. Після припинення їхніх повноважень буде оголошено конкурс на заміщення вакантних посад членів Нацради.
Едуард Прутнік очолює Держтелерадіо з осені 2006 року. 25 січня Комітет Верховної ради з питань свободи слова та інформації підтримав постанову про звільнення Едуарда Прутніка та призначення головою Держтелерадіо Ігоря Куруса.
 
Тим часом, як стало відомо «ТК» із джерел у Верховній Раді, поки що питання щодо голосування за звільнення Прутніка та призначення Куруса парламентською більшістю не узгоджене.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео