01 Окт 2008, 14:03

«Вечірній Київ» звинувачує газети «24» та «15 минут»

«Вечірній Київ» (Київський Медіа Холдинг) звинувачує газету «24» та «15 минут» у незаконному використанні матеріпалів видання

«Вечірній Київ» звинувачує газети «24» та «15 минут»

Видання «15 минут» (KP Media) та газета «24» використали опубліковану у газеті «Вечірній Київ» (Київський Медіа Холдинг) інформацію без посилання на неї. Вчора «Вечірній Київ» написав про ініціативу Головного інформаційно-обчислювального центру (ГІОЦ) Києва не давати кредити та не пускатимуть за кордон злісних боржників комунальних послуг. Матеріал мав назву «Боржники одержать чорну мітку».

 

Сьогодні газети «15 минут» та «24» опублікували подібні матеріали. В них вони використали коментар голови ГІОЦ Станіслава Каплуненко, який він дав виключно кореспонденту газети «Вечірній Київ». Жодному іншому виданню пан Каплуненко, за його ж словами, коментарів не давав.

 

Як повідомляють у холдінгу, практика використання матеріалів «Вечірнього Києва» без посилання на видання з боку різноманітних видань, а особливо ЗМІ, які входять до КР Media, є постійною. "Особливо зловживає крадіжками інформації з «Вечірнього Києва» видання «15 минут». Всі листи на адресу головного редактора «15 минут» з проханням припинити передрук публікацій «Вечірнього Києва» без посилання на видання були проігноровані" — йдеться у повідомленні.

 

«Вечірній Київ» пообіцяв моніторити ЗМІ, і в разі використання матеріалів видання без посилання на нього, звертатися до суду.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео