13 Авг 2008, 07:25

Вартість програми Савіка Шустера залежатиме від рейтингів

Вартість програми Савіка Шустера, яку його компанія «Савік Шустер Студіос» вироблятиме для телеканалу «Україна», залежатиме від рейтингових показників. Про це повідомила програмний директор ТРК «Україна» Ірина Курчакова

Вартість програми Савіка Шустера залежатиме від рейтингів

Вартість програми Савіка Шустера, яку його компанія «Савік Шустер Студіос» вироблятиме для телеканалу «Україна», залежатиме від рейтингових показників. Про це повідомила програмний директор ТРК «Україна» Ірина Курчакова.
 
«Якщо рейтинг великий, ми платимо більше, маленький – менше. Таким чином, Савік зацікавлений робити програму так, щоб вона мала максимальні рейтинги», — сказала пані Курчакова. Вона також озвучила рейтингові сподівання каналу: «Ніхто не розраховує на ті ж показники, які були у «Свободи Савіка Шустера». «Інтер» має багаторічну історію і максимальне охоплення серед комерційних каналів. За нашими попередніми прогнозами, щоденні програми матимуть частку близько 8% і вищу (аудиторія 18+), а підсумкова програма у п’ятницю – мінімум 12%». У разі, якщо рейтингові показники не задовольнятимуть канал, трирічний контракт між «Савік Шустер Студіос» та «Україною» може бути розірваний.
 
За словами Ірини Курчакової «Савік Шустер Студіос» ще не надала «Україні» детальної концепції програми. «Можливо, шоу стане більш розважальним, з елементом infotainment. Це стосується і щоденних випусків із годинним хронометражем, і п’ятничних – двогодинних. П'ятничні шоу відрізнятимуться від програм Савіка у будні тим, що там обговорюватимуться підсумки тижня, подробиці найцікавіших і важливих подій», — каже програмний директор «України».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео