21 Авг 2007, 14:36

Валід Арфуш став генеральним продюсером каналу «ТЕТ»

Валід Арфуш став генеральним продюсером каналу «ТЕТ»

Валіда Арфуша призначено генеральним продюсером телеканалу «ТЕТ». Цю інформацію пан Арфуш підтвердив у розмові з кореспондентом «Телекритики», уточнивши, що остаточне призначення, якому передував тривалий переговорний процес, відбулося у п’ятницю, 17 серпня 2007 року. 18 серпня Валід Арфуш офіційно відвідав «ТЕТ» і був представлений колективу. 

На запитання «Телекритики», чи пов’язано призначення Валіда Арфуша із
зміною в структурі власності телеканалу, пан Арфуш обтічно відповів, що призначення пов’язано лише із бажанням акціонерів підвищити рейтинг телеканалу. Також він категорично спростував  інформацію щодо своєї можливої причетності до складу акціонерів, зауваживши, що серед українських медіа активів йому належить лише 50% журналу «Папарацци» (ще 50% належить його братові Омарові Арфушу) та 1% радіо «Супер Нова». 

Валід Арфуш зазначив, що в його плані роботи на «ТЕТі» немає ніяких революційних змін, що це стратегічний план, над яким він планує працювати разом із Григорієм Тичиною, головою правління ЗАТ «Телеканал «ТЕТ». Уже з вересня, за словами нового генпрдюсера, плануються й певні зміни у программінгу каналу: «Наше завдання, щоби люди вмикали ТЕТ не тільки тоді, коли показують «ДОМ 2». 

Серед планів – розширення аудиторії: «Якщо зараз аудиторію каналу можна оцінити як 14 – 25, в наших планах залучення потенційно найпотужнішої консюмерської аудиторії – домогосподарок».  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео