01 Сен 2020, 13:28

В Україні запускається нова освітня ініціатива – Effie Academy Ukraine

За 50-річну історію Effie розширюється й стає значно більшим, ніж найпрестижніша премія для маркетологів та рекламістів в світі. Effie створила одну з головних освітніх платформ в індустрії – Effie Academy. Маючи доступ до унікальної бази знань, даних, кейсів, взаємодіючи з кращими професіоналами на ринку, Effie створює та упаковує унікальний контент і практичні кейси ефективності в освітні програми для маркетологів та рекламістів на різних етапах їх кар’єрного зросту.  

Всеукраїнська рекламна коаліція, організатор Effie Awards Ukraine, та Спілка рекламістів України створює представництво Академії відтепер і в Україні. 

Effie Academy Ukraine поєднає ефективний практичний досвід і навики із останніми надбаннями світової рекламно-маркетингової теорії та озброїть спеціалістів основними знаннями й інструментами, що базуються на методах підвищення ефективності маркетинг-програм Effie.

Усі навчальні програми Академії створюються тільки після проведення ретельної експертизи професійних спільнот та провідних українських і зарубіжних експертів у сфері маркетингу та реклами. Серед викладачів і тренерів Академії будуть досвідчені практики маркетингу та реклами, що активно працюють у провідних українських та міжнародних компаніях.

Освітні програми Effie Academy Ukraine матимуть різний формат навчання. Передбачаються як короткотермінові курси, що мають на меті надати консультативну допомогу учасникам конкурсу Effie Awards Ukraine, та тематичні семінари, так і середньо- та довготермінові професійні освітні програми. Навчання буде проходити як в офлайн, так і онлайн форматі.

Найближчим часом Академія представить деталі програм. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео