03 Сен 2021, 17:52

В Україні створено Telegram-канал з вивчення жестової мови

Громадська організація «Відчуй» у партнерстві з Visa створила Telegram-канал з вивчення української жестової мови. А також презентували відео, де нечуючі люди – економістка Олена, ІТ-спеціаліст Олександр і графічна дизайнерка Анна спілкуються з колегами жестовою мовою, які її вивчають.

«Компанії стають все більш інклюзивними та беруть на роботу нечуючих професіоналів. З ними не треба шукати спільну мову, адже вона відома всім — це жестова мова. Її знання є важливою навичкою, незалежно від того в якій сфері ви працюєте і чи працюєте взагалі, адже нечуючу людину можна зустріти де завгодно, — говорить керівниця ГО «Відчуй» Людмила Пишна. — До того ж, ми прагнемо показати, що професійність і успішність людини не залежить від інвалідності, віку чи будь-яких інших обставин».

На Telegram-каналі “Жестова мова разом з “Відчуй” кожен охочий може долучитися до безкоштовних онлайн-уроків. Окрім занять з викладачем у Zoom, тут доступні уроки для дітей від 6 років та швидкі тести на знання жестової мови.

*«Відчуй» — громадська організація, що з 2011 року займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху. Організація реалізувала понад 15 всеукраїнських проектів, серед яких: інклюзивний табір, спрямований на соціалізацію дітей із порушеннями слуху, креативний простір «ТАМ» та музичний клас «Біг Бах» для нечуючих, цикл уроків про інклюзію для школярів, медійний проект “Коли тиша заговорила” та безкоштовну перевірку слуху “Кабінет на колесах”.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео