12 Фев 2021, 12:09

В Україні стартуює Effie Ukraine Education Program

З березня в Україні стартують освітні курси Effie Ukraine Education Program. Це двомісячне навчання у форматі онлайн вебінарів за трьома напрямками: Effective Marketing Program, Effective Advertising Program, Effective Brand Management Program. Ініціатором та фундатором інтенсивів є премія Effie Awards Ukraine та Всеукраїнська рекламна коаліція.

“Наші освітні програми, як і сама нагорода Effie, сфокусовані на ефективності та комплексному підході, включаючи стратегію, креатив, медіа, діджитал та інші експертизи, завдяки чому комунікаційні проєкти досягають видатних успіхів”, — зазначає Максим Лазебник, генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції.

Ця освіта буде корисною для всіх, хто розробляє та реалізує проєкти в сферах маркетингу, реклами та бренд-менеджменту, працюючи як в маркетингових відділах компаній, так і в агенціях. Вони зможуть вийти на новий рівень якості та ефективності в своїй роботі. Однак, варто зазначити, що найкориснішим навчання буде для спеціалістів зі стажем роботи від 2 до 5 років у галузі, що прагнуть розширити горизонти своїх знань на 360 градусів та піднятися вище у професійному та кар’єрному зростанні.

Аналогів цим інтенсивам в Україні немає. Учасники комплексно вивчатимуть кращі світові рекламні теорії та практики, досліджуватимуть успішні українські кейси та розвинуть системні навички ефективності. Серед дисциплін інтенсивів — нові підходи у маркетингу, рекламі та бренд-менеджменту, управління ефективними проєктами від розробки до оцінки результатів кампаній, принципи ефективного креативу, digital комунікацій та стратегічного медіа-планування, а також нейромаркетинг й багато інших актуальних тем.

По закінченню навчання учасники програм складають іспит та отримають Сертифікат про освіту від Effie Ukraine.

Усіх учасників навчатимуть та супроводжуватимуть ментори, передові професіонали галузі:  Дмитро Джеджула, президент з маркетингу buymore.energy Global Human Corporation, Катерина Ільченко, засновниця першої в Україні агенції нейромакетингу, Світлана Степаненко, керуюча партнерка TWIGA Ukraine, Ірина Муштіна, засновниця та СЕО CF.Digital та Нахаба, Вікторія Коваль, стратегічний директор Vizeum, Віталій Кокошко, засновник та креативний директор KINOGRAF, Євген Ромат, професор КНУ ім. Т. Шевченка, та Максим Лазебник, генеральний директор ВРК.

“Раніше на ринку не було таких системних курсів з підвищення навичок маркетингової ефективності, як ті, що ми створили зараз. Мені, на жаль, довелося  довго вчитися на власному досвіді, методом спроб та помилок, аналізуючи успішні та невдалі кейси. Щиро рада, що нарешті всі охочі матимуть можливість не витрачати роки на накопичення досвіду, а швидко та комплексно опанувати науку ефективності в маркетингу, рекламі та бренд-менеджменті. До того ж ще й розробити власний дипломний проєкт для свого місця роботи за наставництва менторів програми та отримати Сертифікат про освіту від Effie Ukraine”, коментує Світлана Степаненко, членкиня Наглядової ради ВРК за напрямом професійної освіти галузі, керуюча партнерка групи TWIGA Ukraine, ментор Effie Ukraine Education Program. 

Переглянути деталі Effie Ukraine Education Program та ознайомитися з усіма навчальними модулями можна на сайті effie.org.ua.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео