11 Фев 2021, 14:52

В Україні розпочинається благодійна акція «Передай добро далі»

У лютому БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» і apteka911.ua розпочинають благодійну акцію «Передай добро далі», щоб підтримати родини, діти яких знаходяться у лікарнях.

Кожна 2-а дитина відчуває стрес у медичному закладі через відсутність рідних поруч, а 27% батьків мають посттравматичний синдром після того, як їхня дитина перебувала на стаціонарному лікуванні. Мета акції «Передай добро далі» — зібрати кошти на утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях, де батьки можуть залишатися поруч з хворими дітьми безкоштовно.

Долучитися до акції «Передай добро далі» дуже легко: кожен благодійник, який зробить внесок на сайті Фундації rmhc.org.ua, отримає особливий подарунок — благодійний промокод на 5% знижку від apteka911.ua. Цією знижкою можна скористатись, зробивши онлайн-покупку на сайті apteka911.ua. Найцікавіше те, що 5% знижка діє на будь-які товари: лікарські препарати, товари для дітей та мам,  з краси та догляду, для дому та родини тощо. Оскільки лютий — найкоротший місяць року, акція «Передай добро далі» триватиме включно до 28 лютого 2021 року. 

«Фундація Дім Рональда МакДональда» прагне створити світ, у якому діти користуються перевагами якісної охорони здоров’я, а їхні родини можуть бути поруч, підтримувати й брати активну участь у догляді та лікуванні. Для цього Фундація вже чотири роки облаштовує Сімейні кімнати Рональда МакДональда у найбільших дитячих лікарнях країни. У державних закладах, де місця для батьків хворих дітей зазвичай не передбачено. У Сімейних кімнатах стурбовані батьки можуть перепочити, задовольнити базові гігієнічні потреби в домашньому комфорті, а маленькі хворі — отримати таку важливу підтримку рідних. 

Акція відбувається в межах ініціативи «12 місяців добра», коли до програм Фундації кожного місяця протягом року підключатиметься один партнер-благодійник.

«Діти відразу й невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі за природою своєю — радість і щастя. Ми в apteka911.ua дбаємо про здорове зростання й щасливе дитинство, надаючи якісні дитячі товари, як-от дитяче харчування, розвиваючі іграшки, підгузки та багато іншого. Робити добро — просто й важливо. Ми приєднуємось до ініціативи «Фундації Дім Рональда Макдональда», бо кожна дитина заслуговує на щастя, а ми можемо цьому посприяти», — Костянтин Мордик, директор ТОВ apteka911.ua.

Усі отримані кошти від акції «Передай добро далі» підуть на підтримку Сімейних кімнат Рональда МакДональда в Україні. Офіційні умови за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео