25 Сен 2020, 14:41

В Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців вийти на незвичний мітинг, що пройде в Instagram. 25-27 вересня зоозахисники та усі бажаючі завдяки новітнім технологіям зможуть виступити за заборону цирків із тваринами, хутрових ферм та дослідів на тваринах.

Учасники акції привернуть увагу суспільства до болючих проблем, а також закличуть депутатів прийняти законопроєкти про заборону хутрових ферм, цирків з тваринами, а також покласти край тестуванню косметики на тваринах та іншої жорстокості.

«Через карантин ми не можемо вийти на звичайний мітинг і привернути увагу суспільства до важливих проблем» – каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук – «Втім ми не готові мовчати і завдяки першому інста-мітингу разом закличемо владу прийняти важливі гуманістичні рішення».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Проведення першого інста-мітингу активісти відбудеться з елементами альтернативної реальності у колаборації зі студією FFFACE.ME, що спеціалізується на створенні Instagram фільтрів/масок. Для участі бажаючим необхідно створити фото чи відео з гаслом-фільтром та відмітити аккаунт @uanimals.official в Instagram.

«Ми взяли участь в проекті, тому що наша компанія виступає за мирну протидію будь-яким формам насильства» – коментує співзасновник FFFACE.ME Дмитро Корнілов. – «Ми переконані, що насильство по відношенню до тварин є таким же неприйнятним, як і по відношенню до людей. Ми розуміємо, що в епоху digital і пост-ковід наш AR-інструмент є одним з найефективніших для об’єднання спільноти у digital та донесення цієї гуманістичної позиції».

Нагадаємо, 3 жовтня, гуманістичний рух UAnimals проведе Всеукраїнський марш за тварин, який через пандемію вперше відбудеться завдяки штучному інтелекту. Подія щороку об’єднує тисячі людей, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій і дельфінаріїв. Минулого року масштабна акція одночасно пройшла у 24 містах України, до якої також долучилась команда станції Вернадського в Антарктиді. Цього року подія стане можлива завдяки новітнім технологіям.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео