23 Янв 2008, 15:35

В Україні вийшов «Вісник Спілки підприємств зовнішньої реклами»

В Україні вийшов «Вісник Спілки підприємств зовнішньої реклами»

Спілка підприємств зовнішньої реклами розпочинає випуск власного професійного інформаційно-аналітичного видання про ринок зовнішньої реклами України — «Вісник Спілки підприємств зовнішньої реклами». Перший номер вже активно розповсюджується та розсилається.
 
Основна мета випуску «Вісника СПЗР» співзвучна з метою діяльності громадської організації «Спілка підприємств зовнішньої реклами» — захист професійних, творчих, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів — розповсюджувачів зовнішньої реклами, її виробників, споживачів, дослідників, спонсорів і рекламодавців, а також сприяння розвитку культурного та ділового співробітництва в сфері зовнішньої реклами України.
 
Видання дасть можливість донести до органів влади та громадськості позицію учасників рекламного ринку. «Вісник СПЗР» міститиме в собі наступні розділи: офіційні новини та заяви Спілки; новини Києва та регіонів, інтерв'ю з посадовими особами та учасниками ринку, юридичні консультації, аналіз НПА, нові типи рекламних конструкцій, сторінки з інформацією про членів СПЗР, вакансії, анонси подій, реклама.
 
Колектив СПЗР переконаний, що «Вісник СПЗР» стане цікавим і корисним виданням для всіх учасників ринку зовнішньої реклами та сприятиме встановленню цивілізованих і прозорих правил роботи на ринку, створить додаткові умови для ефективного діалогу між бізнесом, суспільством і державними органами, сприятиме поліпшенню іміджу зовнішньої реклами.
 
У першому номері «Вісника» можна буде ознайомитись з інформацією про останнє засідання Комісії з питань розміщення реклами при КМДА, підсумки діяльності КП «Київреклама» за минулий рік, основні напрямки роботи Національної координаційної ради з питань захисту прав споживачів при КМУ (колишня Рада з питань реклами), перспективи регулювання реклами на транспорті комунальної власності м. Києва.
 
В розділі «Ноу-хау» зовнішньої реклами розповідь про новий мобільний рекламоносій — роллмобіль, а також анонс міжнародної спеціалізованої виставки — «Світ зовнішньої реклами 2008».
 
Розповсюджується «Вісник Спілки підприємств зовнішньої реклами» в КП «Київ реклама», в Головному управлінні з питань реклами, поміж учасниками Спілки та рекламними агенціями, також видання розсилаються до всіх органів влади, що мають відношення до регулювання ринку зовнішньої реклами та до  регіональних робочих органів галузі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео