19 Ноя 2008, 15:23

В Україні створено Асоціацію по зв’язках з інвесторами

У Києві зареєстровано Українську асоціацію по зв'язках з інвесторами, УАЗІ. Ініціаторами створення УАЗІ виступили керуючі партнери компаній AvantCapital та InvestorRelationsAgency

В Україні створено Асоціацію по зв’язках з інвесторами

У Києві зареєстровано Українську асоціацію по зв'язках з інвесторами, УАЗІ (англ. – Ukrainian Association of Investor Relations, UAIR). Ініціаторами створення УАЗІ виступили керуючі партнери компаній Avant Capital та Investor Relations Agency.

 

УАЗІ є першою в Україні громадською організацією, що об’єднує фахівців по зв’язках з інвесторами.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Основною метою Асоціації є формування і розвиток ринку Investor Relations в Україні, впровадження в українських компаніях світової практики комунікацій з інвесторами, гармонізація українських і міжнародних стандартів розкриття корпоративної інформації, надання допомоги українським компаніям в отриманні іноземних і вітчизняних інвестицій, сприяння професійному розвитку фахівців по зв'язках з інвесторами в Україні.

 

Свої наміри про участь у діяльності Асоціації вже висловили IR-менеджери провідних компаній України, що привертають інвестиції на міжнародних фінансових ринках.

 

Генеральним директором Української асоціації по зв'язках з інвесторами обрано Тетяну Махно, партнерку компанії AvantCapital (). Заступником Генерального директора УАЗІ обрано Олександра Нікішева, керуючого партнера Investor Relations Agency ().

 

Офіційна презентація Української асоціації по зв'язках з інвесторами для потенційних членів УАЗІ та ЗМІ відбудеться в Києві 10 грудня 2008 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео