28 Авг 2009, 10:45

В Україні починає свою роботу інтернет-проект Mojazarplata

В Україні починає свою роботу інтернет-проект Mojazarplata – сайт, де кожен українець зможе дізнатися, чи відповідає його зарплата реаліям

В Україні починає свою роботу інтернет-проект Mojazarplata

В Україні починає свою роботу інтернет-проект Mojazarplata – сайт, де кожен українець зможе дізнатися, чи відповідає його зарплата реаліям українського та міжнародного ринків праці.

Проект є частиною міжнародної дослідницької мережі некомерційного фонду WageIndicator і спрямований на надання точної та безкоштовної інформації про розміри зарплат і умови праці в 45 країнах світу.


Сайт Mojazarplata пропонує користувачам заповнити анонімну анкету про свою роботу та зарплату. Базуючись на отриманих даних, для кожного буде надано безкоштовну можливість дізнатися, на яку зарплату він може розраховувати в Україні та порівняти її із зарплатою у інших країнах.

 На сайті можна знайти статті про зарплату та кар’єру, новини трудового законодавства, корисну інформацію з працевлаштування, інтерв’ю з успішними людьми. Окрему увагу приділено жіночій кар’єрі, рівним правам, поєднанню роботи та особистого життя.

«Крім того, Ви можете пройти антикризовий тест і дізнатися, наскільки успішно Ви справляєтеся з кризою», — каже Оксана Завойко, веб-менеджер проекту в Україні. – «В розділі VIP-доходи можна дізнатись, скільки заробляють відомі люди. Скоро буде запущено тест «Переговори з роботодавцем», за допомогою якого можна перевірити, наскільки ви знаєте свої права і чи здатні відстояти їх у переговорах.» 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео