01 Авг 2008, 10:27

В серпні відбудеться прем’єра фільму «Пункт призначення — 3»

16 серпня на ICTV прем'єра гостросюжетного трилера – «Пункт призначення - 3». Чи зможуть головні герої перемогти смерть і як їм доведеться розплачуватися за втручання в справи долі?

В серпні відбудеться прем’єра фільму «Пункт призначення — 3»

16 серпня на ICTV прем'єра гостросюжетного трилера  – «Пункт призначення — 3». Чи зможуть головні герої перемогти смерть і як їм доведеться розплачуватися за втручання в справи долі? 
    
У третій частині успішного проекту «Пункт призначення», продовжуючи традиції перших двох фільмів, творці не нехтували комп'ютерною графікою, сценами катастроф і пророчими видіннями головної героїні.

 

За сюжетом, під час походу в місцевий парк атракціонів разом з друзями в Уенді (Мері Елізабет Уїнстед) стається нервовий зрив — вона впевнена, що скоро трапиться трагедія, у результаті якої всі, що вирішили покататися на «американських гірках», повинні загинути. Покинувши атракціон, група підлітків стає свідком страшної аварії.

 

Порушивши плани смерті один раз, друзі вступили з нею в нерівну сутичку, вийти з якої живими їм навряд чи вдасться — життя кожного в небезпеці. Друг Уенді, Кевін (Райан Мерріман), розповідає дівчині, що таке вже траплялося раніше з Олексієм Браунінгом і останніми пасажирами авіарейсу № 180. Але тепер Смерть залишає підказки — натяки, приховані у фотографіях, зроблених незадовго до аварії в парку розваг.

 

За традицією, фільм починається з грандіозної катастрофи – одного з найяскравіших моментів фільму. Аварію знімали покроково: на реальних «американських гірках», часткові руйнування — на макеті, а ті моменти, коли з кабінок атракціону вивалюються люди, — в студії.

 

— Нас пристебнули страхувальними ременями і перевернули головою вниз, — коментує виконавець головної ролі Мері Елізабет Уїнстед. — Для більшої переконливості нам ослабили ремені, і тут ми і справді відчули, що можемо вивалитися з кабінки. І ось я повисла на цих ременях, намагаючись хоч якось втриматися. У мене все боліло, тому що цю сцену знімали декілька годин…

 

— Коли знімали цей фільм, я думав про смерть разів в сто більше, ніж зазвичай, — коментує Райан Мерріман. — Тепер я з великою обережністю переходжу дорогу,  трохи нервуюся, коли сідаю в літак… Тепер я часто думаю, що може статися все що завгодно і в будь-який момент.  Подібні фільми діють і на акторів, і на глядачів.

 

Режисер: Джеймс Вонг

У ролях: Мері Елізаберт Уїнстед, Райан Мерріман, Харріс Аллан, Джесіка Емлі, Тексас Беттл 

 

Дивіться трилер «Пункт призначення -3» на ICTV у суботу, 16 серпня, о 19:05.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео