08 Окт 2008, 11:45

В команді ТСН з`явиться нове обличчя

7 жовтня Наталя Катеринчук, керівник відділу інформаційного та суспільно-політичного мовлення телеканалу "1+1", відрекомендувала Юлію Бориско як нову ведучу в команді "ТСН"

В команді ТСН з`явиться нове обличчя

7 жовтня Наталя Катеринчук, керівник відділу інформаційного та суспільно-політичного мовлення телеканалу "1+1", відрекомендувала Юлію Бориско як нову ведучу в команді "ТСН". З наступного тижня розпочнуться тракти, які триватимуть декілька тижнів, і в результаті яких буде визначено який саме випуск новин вестиме Юлія Бориско.

 

Сама Юлія Бориско коментує своє призначення таким чином: „Я рада, що працюватиму для такої великої аудиторії. Особливу увагу вділятиму своїм текстам – тим більше, що це моя сильна сторона. Як журналісту, мені важливо, щоб вони були достовірними і цікавими. Щодо стилю ведення – він у мене стане драйвовішим і жіночнішим водночас.

 

ТСН сильно змінилась останнім часом – і за змістом, і за складом. Але, як завжди, там працює найкраща професійна команда на українському телебаченні. Для мене – честь знову опинитись в такому оточенні. Вчитись і рости – це те, чого я зараз прагну найбільше.

Ймовірно, цього разу з ТСН  у мене всерйоз і надовго".

 

 

 

       

Біографічна довідка:

Юлія Бориско народилась 28 листопада 1978 року у Львові. Професійний журналіст. Закінчила Львівський Національний університет імені Івана Франка. У Києві з 2000-го року.
2000-2001 – журналіст ТРК «Експрес-Інформ», спеціалізація фінанси і податки..
2001-2004 – економічний журналіст «ТСН» «Студії 1+1», ведуча «Сніданку з 1+1».

 

Перша половина 2005-го – ведуча ранкових «Фактів» на «ICTV».
2005-2008 — ведуча головних «Новин» на «Першому Національному».
Юлія щаслива у шлюбі. Виховує доньку і сина. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео