07 Май 2020, 17:03

UNIT.City став ексклюзивним партнером StartupBlink

Це може суттєво покращити бренд Києва поміж світової tech-спільноти

StartupBlink — це проєкт, що уособлює у собі найповнішу у світі інтерактивну мапу екосистем стартапів, інкубаторів та коворкінгів, яка показує їх стан по всьому світу.

Метою створення мапи є розвиток та об’єднання світової стартап-спільноти. Вона дозволяє фільтрувати стартапи по галузі і розташуванню. Акселератори можна сортувати за кількістю інвестицій, які пропонуються стартапам, і по регіонах.

На StartupBlink відзначено більше 67 000 стартапів, 100 акселераторів, 200 коворкінгів.Українські проєкти тут також присутні: лише з Києва — понад 300 компаній.

За попереднім рейтингом сервісу Київ посів 34-е місце з 1000 стартап-міст світу.

Серед представників київських стартапів можна зустріти Petcube, Fablab Fabricator, Audatex Ukraine. Завдяки ексклюзивному міському партнерству зі StartupBlink з’явилась можливість суттєво покращити бренд Києва поміж світової tech-спільноти, зміцнити екосистему для зростання місцевих стартапів.

Переваги допоможуть стимулювати українські стартапи та їх значення для міжнародних партнерів та інвестицій. Це наступний крок для розвитку України на шляху до технологічного майбутнього.

Платформа StartupBlink є точкою входу для 50000 користувачів, яких об’єднує одне — належність до світової екосистеми стартапів, можливість спілкування та співпраці, що дає наступні можливості:

  • Участі у дослідженнях міжнародних та локальних екосистем стартапів;
  • Участі в подіях та івентах, організованих StartupBlink, для ефективного промо ініціатив та новин української екосистеми;
  • Презентації українського стартапу на глобальній екосистемі;
  • Пошуку сотні нових партнерів: від державних посадовців до представників приватного сектору для створення нових продуктів та програм;
  • Покращення рейтингу української екосистеми шляхом оновлення інформації про існуючі проєкти та залучення нових гравців ринку;
  • Кастомізованих розсилок з анонсами ініціатив та новин української екосистеми;
  • Участі у зустрічах з іншими партнерами та підприємцями.

UNIT.City виступає за розвиток українських стартапів, щоб найближчим часом саме в Україні з’являлись інноваційні та всесвітньо відомі стартапи-єдинороги (стартапи, що оцінюються понад $1 млрд.). Партнерство з StartupBlink — важливий крок на шляху до цієї мети.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео