02 Окт 2008, 11:20

UMH інвестуватиме у великий celebrity-портал в Росії

1 жовтня, президент United Media Holding Борис Ложкин, виступаючи на конференції East Capital Summit заявив про намір компанії інвестувати у великий celebrity-портал

UMH інвестуватиме у великий celebrity-портал в Росії

1 жовтня, президент United Media Holding Борис Ложкин, виступаючи на конференції East Capital Summit заявив про намір компанії інвестувати у великий celebrity-портал, який буде запущений в російському Інтернеті в кінці жовтня.

 

Портал буде унікальним для RU.NET за змістом і сервісам. Його завдання — стати лідером сегменту.

«Це буде ще один крок для зміцнення позицій УМХ у виробництві celebrity контента»,- сказав Борис Ложкин.

United Media Holding (UMH)
– міжнародна диверсифікована мультимедійна компанія. З травня 2008 року входить до лістингу Франкфуртської фондової біржі. До складу United Media Holding входить група компаній «Український Медіа Холдинг» та Видавничий дім «Популярна преса», що керує бізнесом в Росії, Казахстані та Білорусії.

До складу Internet-группи UMH входять: лідер спортивного сегменту портал football.ua, сайти kp.ua, focus.in.ua, dengi-ua.com, aif.ua, timeout.ua, соціальна мережа Highway, блогохостінг Hiblogger та інші. З січня 2008 року UMH є ексклюзивним рекламним партнером Livejournal, з липня 2008 – ексклюзивним партнером Yahoo і Last.FM у українському сегменті.

UMH щотижня видає біля 2 млн примірників журналів, в сегменті celebrity і TV-guides. Один з флагманських брендів, журнал «Теленеделя», що є лідером українського ринку і найдинамічнішим проектом Росії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео