18 Мар 2020, 07:34

Українців закликали сидіти вдома та піклуватися про тих, хто цього потребує

Громадська ініціатива «Ти можеш врятувати» закликала лідерів думок, політиків, журналістів, зірок та всіх відповідальних громадян України посприяти зниженню паніки, дотримуватися карантину та піклуватися один про одного в непростий для країни час. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Маніфест опубліковано на офіційному сайті ініціативи.

Громадська ініціатива «Ти можеш врятувати» об’єднує небайдужих громадян, журналістів, бізнесменів.

Текст маніфесту: 

Ти можеш врятувати

Вірус поширюється. Ми самі не усвідомлюємо, але світ змінюється на очах. І ці зміни зачеплять кожного з нас. 

Попри це у тебе є унікальний шанс врятувати сотні життів – сусідів, родичів, знайомих.

Країна потребує твоєї відповідальності.

Виклик #1 – самоізоляція. Це особистий вклад в обмеження кількості нових заражень. Навіть якщо легко перенесеш хворобу або ж навіть не помітиш її наслідків. 

Якщо у тебе є можливість працювати віддалено – зроби це. Без лишньої потреби не відвідуй публічні місця. Це також про відповідальність.

Читай гарні книжки, почни вивчати іноземні мови. Якщо у тебе є діти, карантин – прекрасна можливість побути разом і реалізувати те, що відкладали роками на потім.

Виклик #2 – одинокі люди похилого віку. Запропонуй допомогу з доставкою їжі, розкажи про базові заходи безпеки. Але уникай особистого контакту, щоб не наражати на небезпеку.

Виклик #3 – медики. Вони також потребують твоєї підтримки. Медики будуть надією і шансом вижити для тисяч українців.

Виклик #4 – лідерство. Настав час, коли кожен може проявити себе, як справжній суспільний лідер. Байдуже хто ти — мер міста, керівник компанії чи просто небайдужий громадянин.

Виклик #5 – інформаційна гігієна. Не піддавайся паніці та не давай її сіяти. Якщо ти журналіст чи блогер, поширюй інформацію, яка може врятувати, а не зашкодити. 

Якщо ти лідер думок, відомий артист чи політик – запиши звернення, поширюй інформацію про заходи безпеки, навіть якщо вони тобі видаються банальними. Люди потребують зараз точок опори.

Запасайся терпінням, людяністю, милосердям. Вони всім нам дуже знадобляться ближчим часом. І не забувай про оптимізм 🙂

Майбутнє країни залежить від тебе.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео