12 Апр 2021, 13:39

Українці можуть відправити мрії та побажання в космос

До визначної події – 60-річчя першого польоту людини в космос, Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів запускає Всеукраїнську акцію «Меседж у космос». 

Метою Всеукраїнської акції є дати кожному українцю відчути, що космос ближче, ніж здається. Кожен може долучитися до акції, завдяки якій космос почує ваші мрії та бажання, що стануть частиною великого Всесвіту.

«Ми живемо у часи технічного прогресу, коли людина вже готується до підкорення інших планет. І тому завдяки проекту «Меседж у космос» команда міністерства прагне, щоб кожен українець усвідомив себе частинкою величного Всесвіту. Це важливо, адже досягнення у космічній сфері стосуються всіх без виключень. Тож подорожуємо ближче до зірок разом. Поки у цифровому форматі, але зі стрімким розвитком галузі – і реальні відправлення вже близько. Особливо з таким потужним досвідом України у дослідженні космосу», зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Відправити мрії та побажання в космос в рамках цієї акції можливо завдяки невпинному прогресу багатьох поколінь українських науковців. І в результаті: кожен зможе відчути далекі космічні глибини та торкнутися їх, хоча б у цифровому повідомленні. 

Щоб залишити меседж, який буде відправлено у космос, потрібно: 

  • Перейти за посиланням та заповнити форму на сайті
  • Написати найщиріше своє бажання чи мрію;
  • Зачекати поки меседж пройде перевірку;
  • Отримати повідомлення на пошту з точним часом, коли меседж  буде надіслано у космос;
  • Під’єднатись до прямої трансляції відправки повідомлень у космос.

Всеукраїнська акція «Меседж у космос» триватиме з 12 по 19 квітня 2021 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео