02 Окт 2009, 11:35

Україну рекламуватимуть BBC, CNN та Euronews

«Ми просуватимемо імідж України через світові ЗМІ, зокрема, BBC, CNN, Euronews», – про це під час IX Львівського міжнародного економічного форуму зазначив народний депутат України, радник прем’єр-міністра України з питань іноземних інвестицій Владислав Ка

Україну рекламуватимуть BBC, CNN та Euronews

«Ми просуватимемо імідж України через світові ЗМІ, зокрема, BBC, CNN, Euronews», – про це під час IX Львівського міжнародного економічного форуму зазначив народний депутат України, радник прем’єр-міністра України з питань іноземних інвестицій Владислав Каськів.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Владислав Каськів у доповіді також окреслив нові підходи до сприяння іноземному інвестуванню в Україні. "В Україні склався несприятливий інвестиційний клімат. Перспективи найближчих півтора року – не найкращі. Ми розробляємо програму цільової підтримки інвестиційних проектів", – зазначив В.Каськів.


За словами радника, Уряд визначить 10 стратегічних інвестиційних проектів (розмір інвестицій – 7 млрд дол. США), переважно ці проекти стосуватимуться аграрного сектору та розвитку інфраструктури. "Також буде визначено 40 проектів (5 млрд дол. США інвестицій), які підтримуватимуться за галузевим чи регіональним принципом. Ми плануємо створити фонд фінансування проектної документації для значних інвестиційних проектів. Для їх реклами у світі ми проведемо роуд-шоу по 42 світових фінансових центрах. Ми просуватимемо імідж України через світові ЗМІ, зокрема, BBC, CNN, Euronews", – додав В.Каськів. Крім того, він повідомив про створення національного агентства України з залучення інвестицій.

Источник:http://zaxid.net

BBC
Расскажите друзьям про новость

Новое видео