26 Мар 2008, 07:46

«Український медіахолдинг» відкриває «Школу медіазірок»

«Український медіахолдинг» відкриває «Школу медіазірок»

15 травня група компаній «Український медіахолдинг» відкриє «Школу медіазірок» – безкоштовний тренінговий курс для студентів і випускників вишів, які бажають працювати у виданнях холдингу.
 
Навчання буде проводитися з напрямів «маркетинг-менеджер», «репортер», «журналіст».
 
Менеджер з персоналу «УМХ» Олександра Тиховод каже, що «школа виховуватиме майбутніх медіаменеджерів і зірок журналістики».
 
Викладатимуть у школі топ-менеджери та головні редактори видань і радіостанцій «УМХ». Навчання – безкоштовне, кількість місць обмежена. Для найкращих випускників передбачене працевлаштування в «УМХ».
 
Щоб приєднатися до школи, слід надіслати резюме на адресу
 
Група компаній «Український медіахолдинг» об’єднує 83 медіапроекти із сегментів преси, радіо й Інтернету, має власну друкарню, систему доставки й роздрібного продажу.
 
Видавничий дім випускає, зокрема, газети «Комсомольская правда в Украине», «Аргументы и факты в Украине», «Команда», «Теленеделя», журнали «Фокус», «Футбол», Time Out, «Деньги.UA».
 
У складі групи також 6 радіостанцій. «УМХ» називає себя найбільшим гравцем на ринку преси та другим – на ринку радіо. Крім України, «УМХ» представлений на ринках преси Росії, Білорусі й Казахстану.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео