14 Авг 2007, 09:56

Українські ЗМІ роздули інцидент із знімальною групою в Грузії

Українські ЗМІ роздули інцидент із знімальною групою в Грузії

Деякі українські медіа неправильно інтерпретували інцидент із знімальною групою ТОВ «НІС» (новини каналу «Інтер»), що відбувся 10 серпня у Грузії. Зокрема, було оприлюднено інформацію про те, що російські миротворці затримали українських журналістів, а також висловлювались припущення, що подія може спричинити дипломатичний скандал. У повідомленнях про цю подію містились як неточності, так і вигадані деталі. 

«Інцидент між українськими журналістами та російськими миротворцями відбувся у селі Тамарашвілі, поблизу ущелини Ліахві, — розповідає Оксана Кундіренко, журналіст-міжнародник, що разом із оператором Максимом Чебліним стала героєм цієї історії. — Працівників каналу «Інтер» супроводжував начальник місцевої поліції та представниця прес-служби. Документів на дозвіл проводити зйомку у каналу «Інтер» не було, але існувала усна домовленість, про котру знала місцева влада і не виникло жодних проблем зі зйомкою. Журналісти зупинились, щоб сфотографувати грузинський пост, котрий дозволено знімати. Поруч знаходився пост росіян. Російські миротворці, помітивши незнайому знімальну групу, підійшли і не зовсім ввічливо почали вимагати припинити зйомку та показати всі відзняті кадри. Коли ж вони дізнались, що журналісті супроводжує начальник поліції, одразу перейшли на ввічливий тон і   попросили стерти лише один кадр, на якому було занадто близько видно і російський пост також». 

Оксана Кундіренко наголосила, що журналістів не затримували – вони весь час перебували у своєму авто – а сам інцидент тривав не більше двох хвилин.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео