25 Сен 2008, 11:33

Українська соціал-демократична партія презентувала правничий сайт

Українська соціал-демократична партія розробила та презентує інтерактивний веб-ресурс Pravosuddia.net ( http://www.pravosuddia.net/ )

Українська соціал-демократична партія презентувала правничий сайт

Українська соціал-демократична партія розробила та презентує інтерактивний веб-ресурс Pravosuddia.net ( http://www.pravosuddia.net/ ). Він створений для обговорення сучасного стану правосуддя, напрямків реформування судової системи, викорінення суддівських зловживань, для запобігання порушенням.

 

Девіз проекту – «Україні – справедливі суди!» УСДП націлена втілити за допомогою залучення якнайширшого кола громадян до одговорення наболілих судових проблем.

 

Відвідувачі сайту зможуть ознайомитися зі списками суддів, які чекають рекомендації Комітету ВР з питань правосуддя на безстрокове обрання, дізнатися кого й куди призначив суддею на п’ять років Президент, довідатися хто претендує на адміністративні посади в судах. Відгуки про цих людей читачі зможуть залишити в розділі «Форум», який поділений за тематичними напрямками. Відвідавши той, чи інший підрозділ «Форуму» можна буде розповісти про хабарників, аморальні вчинки суддів, неоднакове застосування ними норм права в тотожних випадках, висловити пропозиції по вдосконаленню судочинства. 

 

Погляди, думки та зауваження всіх відвідувачів інтернет-сторінки будуть враховуватися під час підготовки змін до нормативних актів, що регулюють функціонування судової системи та роботу суддів. Скарги на служителів Феміди аналізуватимуться Комітетом Верховної Ради з питань правової політики під час розгляду кандидатур на безстрокове обрання на посаду судді. Сайт стане ще однією перепоною на шляху затвердження суддями безстроково недоброчесних осіб.

 

Сайт розповідатиме про останні події у Комітеті ВР з питань правосуддя, у Вищій Раді юстиції, у Вищій кваліфікаційній комісії суддів. На ньому можна буде знайти адреси і телефони судів, популярні законодавчі акти, ексклюзивні інтерв’ю та статті, а також публікації інших видань про судову систему та суддів, узагальнення судової практики та новини.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео