28 Авг 2009, 06:15

«Україна» не покаже матч «Шахтар» — «Барселона»

Вартість прав на цей матч не розголошується

«Україна» не покаже матч «Шахтар» — «Барселона»

Телеканал «Україна» не зможе показати футбольний матч  Суперкубку УЄФА «Шахтар» — «Барселона» через вартість прав та умови їх надання. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

За цією інформацією канал так і не зміг придбати права на показ цієї трансляції 28 серпня.

«Це рішення пов'язане з пропозицією від правовласника, яка не відповідає нашим очікуванням. Це стосується як вартості прав, так і умов їх надання, які, зокрема, передбачають придбання даного матчу в пакеті з іншими футбольними подіями, які не становлять інтерес для нашого телеглядача», — зазначили ТК у прес-службі каналу.

Вартість прав на цей матч не розголошується.

Тим часом офіційний сайт футбольного клубу «Шахтар» повідомляє, що пряму трансляцію матчу за Суперкубок УЄФА покаже супутниковий канал «Спорт-1» та «НТВ+Футбол» 28 серпня о 21.30.

Віктор Самойленко, президент компанії  «Поверхность ТВ» (супутникові канали «Спорт»), яка володіє правами на цей матч,  в коментарях ТК наголосив на тому, що тендер на цю трансляцію УЄФА проводив ще до кризи, тому ціна угоди зараз здається «дещо завищеною».

«Канал, укладаючи угоди, згідно з правилами  може домовитися з  УЄФА, які матчі показувати, а які ні. "Україна" передбачала, що "Шахтар" вийде в Лігу Чемпіонів, і вони купуватимуть ліцензію на ці трансляції, а натомість у них виходитиме Ліга Європи», — зазначив пан Самойленко.

За його словами зараз «Поверхность ТВ» веде переговори з УЄФА і намагається знайти якийсь вихід щодо трансляції  матчу на ефірних каналах.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео