03 Июн 2021, 11:55

Уболівай за збірну України разом із Jägermeister

Легендарний бренд німецького лікеру представляє лімітований дизайн пляшки до головної футбольної події літа

Клубний сезон добігає кінця. Гравці перевдягаються в кольори своїх збірних і вирушають на локацію національних команд. Їхня мета — ризикнути й поборотися за, імовірно, найважливіший трофей у своїй кар’єрі. Вболівальники чекали на цей момент п’ять років і вже готові переживати та підтримувати своїх кумирів.

Разом із фанатами до головної футбольної події літа готується і Jägermeister. Бренд німецького лікеру представляє лімітований дизайн з новою етикеткою. На ній зображена форма збірної України з номером «-18» — ідеальною температурою для крижаних шотів. Так Jägermeister ставить собі за мету ще більше згуртувати українських уболівальників — щирих та відданих.

Ігри національних збірних — це завжди особливий момент, який об’єднує людей навколо однієї мети. Наші вболівальники налаштовані рішуче: чекають від команди тільки перемог, але не залишать її без підтримки у скрутну хвилину. Ми хочемо, щоб вони максимально насолодилися цим часом, відчули кожну секунду матчу. Тому, впевнені, крижаний шот стане незамінним ритуалом футбольного літа.
Вікторія Прудник
бренд-менеджер Jägermeister в Україні:

Етикетка з формою збірної України представлена ​​на пляшках об’ємом 0,7 л, які доступні тільки на території країни в обмеженій кількості. Купити лімітований Jägermeister можна в роздрібних магазинах на всій території України або онлайн на Rozetka.

Mast-Jägermeister SE розташований у місті Вольфенбюттель, Нижня Саксонія. Тут і тільки тут компанія виробляє Jägermeister, трав’яний лікер з оленем на логотипі — найбільший німецький алкогольний бренд.

Винайдений більше 80 років тому, Jägermeister виготовляється за секретним рецептом. У його складі 56 різних трав, спеції, коріння та фрукти. Кількість пляшок ємністю 0,7 літра, проданих за 2019 рік у більш ніж 145 країнах, перевищила 109,5 млн. Це забезпечило Jägermeister 9-те місце в рейтингу Impact International серед 100 найкращих алкогольних напоїв преміум-класу та затвердило його позицію успішного трав’яного лікеру у світі і в Україні.

Jägermeister у соціальних мережах:
Jägermeister | Facebook
Jägermeister | Instagram
Jägermeister | YouTube

#КрижанийШотПереможців

Расскажите друзьям про новость

Новое видео