09 Июл 2019, 08:10

Uber запускає два спеціальні маршрути Shuttle під час фестивалю Atlas Weekend в Києві

Uber став партнером  фестивалю Atlas Weekend, щоб запропонувати відвідувачам безпечний і доступний спосіб повернутися додому після нічних концертів. З 9 по 14 липня, з 23:00 до 5:00 гості фестивалю зможуть скористатися спеціальною опцією в додатку Uber — Shuttle by Atlas, а точка посадки буде розташована в місці проведення фестивалю.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Для гостей фестивалю будуть доступні два спеціальних маршрути — Atlas Festival — Бессарабка (з 9 по 14 липня) і Atlas Festival — Лівий берег (з 12 по 14 липня). Кожна поїздка на маршруті буде мати фіксовану вартість — 20 грн і автобуси курсуватимуть без зупинок до кінцевого пункту призначення.

Як користуватися Shuttle, щоб дістатися з фестивалю Atlas Weekend

  • Оновіть додаток Uber. Вам знадобиться остання версія додатку Uber, щоб замовити Shuttle.
  • Відкрийте програму та введіть адресу в розділі «Куди».  
  • Виберіть Uber Shuttle by Atlas в меню і натисніть «Підтвердити». 
  • Виберіть потрібний маршрут і підтвердіть посадку.
  • Оберіть кількість місць, які хотіли б забронювати. Один користувач може вибрати максимум 4 місця — ціна буде оновлюватися на основі замовлених місць.
  • Після цього ви отримаєте спеціальний код для посадки в Shuttle
  • Пройдіть до точки посадки Shuttlе біля центрального входу на фестиваль. Зверніть увагу на вказівники на території фестивалю та представників UberShuttle, які допоможуть потрапити в зону посадки.
  • Перед початком поїздки не забудьте пристебнути ремені безпеки і насолоджуйтеся поїздкою

Расскажите друзьям про новость

Новое видео